Bliżej
Sztuki

Art City to pierwsze na mapie Krakowa osiedle, które w swojej koncepcji łączy czystą formę nowoczesnej architektury ze współczesną sztuką. Chcemy, by nasze osiedle czerpało z kreatywnej atmosfery Krakowa – miasta kultury i sztuki, które wciąż nieustannie się rozwija. Naszym priorytetem jest Wasz komfort, dlatego wszystkie innowacje wprowadzane w przestrzeni osiedla służą przede wszystkim ulepszaniu codziennej jakości i estetyki życia jego mieszkańców.

Kultura sąsiedzka

Czym był by Kraków bez jego kawiarenek, w których możemy spędzić miło czas z przyjaciółmi lub w samotności cieszyć się lekturą dobrej książki, popijając wyśmienitą kawę? W naszym osiedlu chcemy odtworzyć unikalny klimat tych miejsc. Dlatego oddamy do użytku mieszkańców Art Akademię i wewnętrzne patio – gdzie w otoczeniu sztuki można będzie pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Sztuka przestrzenna

Estetyka osiedla wyrasta z nowoczesnego, czystego designu użytkowego, a w jego strukturę zostały subtelnie wplecione dzieła krakowskich artystów – rzeźby, instalacje i obrazy, starannie wyselekcjonowane przykłady sztuki, która będzie towarzyszyła mieszkańcom Art City na co dzień.

Życie Krakowa

Art City to nie tylko sztuka w przestrzeni  osiedla. Nieustannie organizujemy wydarzenia związane szeroko rozumianą kulturą w różnych miejscach w Krakowie oraz wspieramy swoim mecenatem  wpisane w tkankę miasta artystyczne inicjatywy. Zobacz, czym aktualnie się zajmujemy.

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl