Blog

Inwestycja w mieszkanie jako pomysł na biznes

20.07.2017
 

L1-M096-Rzut 3dJeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się na idealną inwestycją w przyszłość, która rzeczywiście będzie opłacalna, zapewne przez myśl przeszedł Ci zakup nowego mieszkania. Kraków jest jednym z miast, którym takie inwestycje rosną w siłę. Powstaje zatem pytanie – czy takie lokowanie pieniędzy jest ciągle opłacalne? Czy warto inwestować tak duże środki na nieruchomości? O tym wszystkim dowiesz się z niniejszego artykułu.

Kraków – mieszkania na których da się zarobić

 

Wielu klientów, którzy zawierają transakcję kupna nieruchomości na rynku, po finalizacji podejmuje decyzję o wynajęciu nabytego lokum. Bywa i tak, że już na etapie poszukiwań nowego mieszkania lub domu w ich głowach rodzi się pomysł na konkretny biznes. Takie osoby znają tendencje rynkowe w swoim mieście oraz wymagania co do nieruchomości. Bez znajomości tych wytycznych oraz możliwości potencjalnego zarobku powstaje ryzyko, że owy zakup i plany z nim związane, finalnie ulegną pogorszeniu.

Nowe mieszkania – najlepsza inwestycja

 

Według raportu Narodowego Banku Polskiego o rynku nieruchomości wynika, że ciągle opłaca się kupować nowe mieszkania na wynajem. Zakładając średniej wysokości czynsz możliwy do uzyskania rentowności inwestycji mieszkaniowej jest ona wyższa niż oprocentowanie lokaty bankowej. W takiej sytuacji nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ulokowanie swoich funduszy na rynku nieruchomości. Jedynym warunkiem powodzenia takiej inwestycji jest odpowiedni dobór lokalu.

Dlaczego ciągle warto inwestować w nieruchomości?

 

Nawet, jeżeli dana nieruchomość po latach straci nieco na swojej wartości, to i tak na zawsze pozostanie mimo wszystko najlepszą inwestycją z dostępnych na rynku. Owszem, można założyć lokatę w banku czy ryzykować grę na giełdzie, ale dom czy mieszkanie posiada większą wartość niż cyfry na koncie.

Jak nowe mieszanie, to tylko w Krakowie

 

Będąc w posiadaniu kapitału inwestycyjnego, który można przeznaczyć na nieruchomość , należy dokładnie rozejrzeć się za tą idealną, która będzie dla nas wymarzonym miejscem zamieszkania, lub w przyszłości będzie źródłem stałego dochodu. Takie doskonałe mieszkanie z pewnością znajdziesz w Krakowie na nowym osiedlu Art City. Doskonałe położenie na Grzegórzkach to główny atut naszych nowych mieszkań. Połączenie nowoczesności z duchem artystycznym, gwarantuje niezwykły klimat tego miejsca. Przekonaj się sam! Zapraszamy do oglądania.

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl