Lokalizacja
Osiedla

Art City powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Krakowa – przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. Atrakcyjne położenie na Grzegórzkach – świetnie skomunikowanej dzielnicy Krakowa – pozwala na sprawny dostęp do naukowej, handlowej i kulturalnej oferty miasta.

 

Kultura

Lubisz być na bieżąco z kulturalnym życiem Krakowa,  uczestniczyć w ciekawych wydarzeniach i imprezach? Tylko 10 minut jazdy rowerem lub samochodem dzieli cię od Rynku Głównego i krakowskiego Kazimierza, gdzie możesz mieć to na co dzień. Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, Opera Krakowska czy Teatr Variete to tylko kilka  z interesujących miejsc, jakie masz na wyciągnięcie ręki, mieszkając w Art City.

Relaks

Relaks

Sportowe emocje na najwyższym poziomie, koncerty światowych gwiazd, widowiskowe pokazy i eventy. To wszystko czeka na ciebie w krakowskiej Tauron Arenie oddalonej zaledwie kilka minut od twojego mieszkania. A jeżeli cenisz miło spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi, docenisz bliskość licznych kin, kawiarenek czy innych interesujących miejsc spotkań. Rekreacji na świeżym powietrzu sprzyja sąsiedztwo m. in. bulwarów wiślanych i Parku Lotników.

Zakupy

Centrum Handlowe M1, Galerie: Plaza, Kazimierz i Krakowska – dostęp do największych centrów handlowych w Krakowie sprawia, że, mieszkając w Art City, wszystkie bieżące potrzeby możesz załatwić od zaraz. Szybki akces do podstawowych produktów zapewni ci też rozbudowana sieć lokalnych usług wokół twojego osiedla.

KulturaKultura

UsługiUsługi

RelaksRelaks

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl