Blog

Mieszkania nowe – Kraków Śródmieście

13.04.2017
 

Kraków Śródmieście - oferta nowych mieszkańWszyscy poszukujący nowych mieszkań w Krakowie doskonale wiedzą o tym, że nie jest to łatwe zadanie. Problemem nie jest dostępność lokali – tych w mieście powstaje każdego roku całkiem niemało. Kłopotliwy jest jednak wybór takiego lokalu, który spełniłby wszystkie oczekiwania przyszłych mieszkańców. Największym wyzwaniem jest znalezienie dobrej lokalizacji. Nowe budynki mieszkalne zwykle powstają na obrzeżach miasta, w związku z czym dojazd do centrum, gdzie wielu ludzi pracuje i gdzie toczy się życie kulturalne i towarzyskie miasta, jest utrudniony. Nowe mieszkania w Śródmieściu należą do rzadkości.

Nowe mieszkania – Śródmieście Kraków

Gdy jednak uda się już znaleźć mieszkania w okolicach centrum Krakowa, pozostaje jeszcze kilka ważnych kwestii, które wpływają na decyzję o zakupie. W jakim standardzie są wybudowane? Czy są atrakcyjnie wykończone? Jaki jest metraż i układ mieszkań? Jak jest zagospodarowana przestrzeń wokół budynków? Im wyższe wymagania przyszłych kupujących, tym poszukiwania trudniejsze. Istnieje jednak opcja, która zadowoli każdego – a jest nią Art City.

Mieszkania nowe – Śródmieście Kraków

Co poza niezwykle atrakcyjną lokalizacją wyróżnia Art City na mapie Krakowa? Odpowiedź sugeruje już sama nazwa osiedla. W Art City na każdym kroku można spotkać się z różnymi przejawami sztuki współczesnej. Dzieła krakowskich artystów – obrazy, rzeźby, instalacje – wplecione są w strukturę osiedla. Ponadto zaprojektowano osiedlowy Culture Club, miejsce spotkań mieszkańców, a także przestrzeń, w której będą się odbywać różne wydarzenia kulturalne.

Mieszkania nowe – centrum Kraków

Położenie Art City w Śródmieściu sprawia, że oferowane tu nowe mieszkania są atrakcyjne dla osób aktywnych i zaangażowanych w życie kulturalne miasta. Mieszkańcy mogą się realizować zarówno w swojej własnej społeczności, jak i uczestniczyć w wydarzeniach w centrum, od którego dzieli ich zaledwie kilka minut drogi. Projekt zlokalizowany jest u styku ulicy Farbrycznej i Alei Pokoju. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację dla młodych, aktywnych ludzi, którzy uwielbiają Kraków i chcą związać z nim swoją przyszłość.

Mieszkania nowe – Kraków centrum

Oferowane nowe mieszkania dostępne są dostępne w różnym metrażu i układzie. Można tu znaleźć np. idealny dla rodziny lokal o powierzchni 78 m2 (duży salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, toaleta, przestrzenny balkon na całej szerokości mieszkania), jak również mniejsze mieszkanie o powierzchni niespełna 47 m2 (duży salon z aneksem kuchennym, łazienka, jedna komfortowa sypialnia oraz niewielki taras), w którym z pewnością odnajdą się młode pary lub single. Mieszkania wykończone są w wysokim standardzie, a ich układ pozwala na ciekawe zaaranżowanie wnętrz. Lokale są przestrzenne i jasne, zachwycają estetyką, przekonują solidnością.

Mieszkania – Śródmieście Kraków

Szukasz idealnego nowego mieszkania w centrum Krakowa? Nie obniżaj swoich oczekiwań – mierz wysoko, a otrzymasz to, o czym naprawdę marzysz. Poznaj ofertę Art City i zamieszkaj w wyjątkowym miejscu. Zapraszamy!

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl