Informacje
o Osiedlu

Art City powstaje na Grzegórzkach – przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. Oferuje swoim mieszkańcom unikatowe rozwiązania i funkcjonalności ułatwiające codzienne życie. Zobacz, jak wiele możesz zyskać, wybierając mieszkanie w tym miejscu.

Design

Chcemy, by mieszkańcy Art City czuli się w tym miejscu jak najlepiej. Dlatego do zaprojektowania osiedla zaprosiliśmy renomowaną i doświadczoną pracownię architektoniczną Artur Jasiński i Wspólnicy, będącą autorem wielu uznanych realizacji.

Zarówno części wspólne, jak i układy poszczególnych mieszkań, charakteryzują się nowoczesnością i ergonomią użytkowania.

Elementami wyróżniającymi inwestycję są: elegancka i stylowa kolorystyka elewacji, atrakcyjne, duże loggie oraz wyjątkowa, staranna aranżacja wnętrza budynku, zarówno w zakresie projektu holi i korytarzy, jak i bardzo oryginalnych i efektownych rozwiązań przy wejściach do każdego z mieszkań. Wszystkie te rozwiązania pozwolą Ci cieszyć się na co dzień nie tylko estetyką architektury, ale też wygodą mieszkania.

 

Komfort

W projekcie zadbano, aby wyznaczyć idealne proporcje między komfortowymi metrażami i układami mieszkań, powierzchnią przestrzeni wspólnych dla mieszkańców oraz wystarczającą liczbą miejsc postojowych zlokalizowanych na parterze i kondygnacji podziemnej.

Każde mieszkanie charakteryzować się będzie ponadstandardową wysokością (274 cm) zapewniającą dodatkową przestrzeń i wygodę. W budynku znajdują się także 2 nowoczesne i bezpieczne windy cichobieżne oraz zewnętrzny pasaż z lokalami usługowymi.

 

Patio

Relaksowi na wolnym powietrzu oraz przyjaznym sąsiedzkim relacjom sprzyjać będzie umiejscowione na kondygnacji +1 wewnętrzne patio – oddane do wyłącznego użytku wszystkich mieszkańców, bez dostępu z ulicy.

Bezpieczeństwo

W trosce o Wasze bezpieczeństwo i jakość mieszkania osiedle zostanie objęte całodobowym monitoringiem połączonym z portiernią, a każdy z mieszkańców otrzyma inteligentny klucz przyznający dostęp do części wspólnych. Ponadto wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony.

Culture Club

Na przyjazny klimat osiedla wpływa nie tylko jego architektura, ale też ludzie, którymi się otaczamy. Dlatego, dbając o rozwój relacji sąsiedzkich i niepowtarzalną atmosferę mieszkania, na terenie osiedla zaprojektowaliśmy Art Akademię – miejsce spotkania ze sztuką i rozwijania artystycznych pasji.

Plac Zabaw

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Art City na terenie osiedla powstanie wyjątkowy plac zabaw, który zachwyci dzieci i pobudzi ich wyobraźnię niezwykłymi możliwościami, jakie będzie miał do zaoferowania.

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl