Poznaj
dewelopera

Eko-Park to doświadczona i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, należącą do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada.

 

Od 1996 roku zrealizowaliśmy ponad 1300 apartamentów w ramach 12 ekskluzywnych inwestycji mieszkaniowych oraz biurowiec na Warszawskim Mokotowie w rejonie ulic Biały Kamień, i Chodkiewicza. Zespół ten znany w stolicy jako osiedle Eko-Park to jeden z najciekawszych architektonicznie i najczęściej nagradzanych zespołów apartamentowo–biurowych w Warszawie.

Od 31.12.2015 r. włączyliśmy w swoje struktury również inną spółkę deweloperską Grupy Zasada – ACAR DEVELOPER działającą w Krakowie, która zrealizowała ponad 800 mieszkań i apartamentów, głównie w kompleksach o niskiej intensywności zabudowy, położonych w atrakcyjnych dzielnicach miasta. Acar Developer ma na swoim koncie również szereg realizacji obiektów o przeznaczeniu komercyjnym.

Innowacyjność oraz wyjątkowość projektów Eko-Parku zostały potwierdzone licznymi nagrodami w branżowych konkursach, m. in. „Budowa Roku”, „Platynowe Wiertło”, „Życie w Architekturze”. Zrealizowane do tej pory projekty Eko-Park w Krakowie obejmują ponad 800 mieszkań i apartamentów.

EkoPark

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl