Aktualności
Wydarzenia

Tu poznasz najnowsze informacje dotyczące postępów budowy osiedla, bieżącej oferty promocyjnej i organizowanych przez nas wydarzeń. Zapraszamy!

MATERIAŁ VIDEO: Świąteczna edycja Akademii Art City

22.12.2016
 

W grudniu odbył się kolejny cykl bezpłatnych warsztatów artystycznych dla dzieci. Tym razem uczestnicy Akademii Art City wzięli udział w zajęciach projektowania i zdobienia bombek choinkowych.

Bezpłatne zajęcia, na które zostały zaproszone dzieci wraz z rodzicami, po raz kolejny realizowane były Forum Designu – miejscu wielu twórczych inspiracji. Wśród uczestników było ponad 50 dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Najmłodsi przygotowali blisko 60 bombek, które stały się częścią dekoracji świątecznej, umieszczonej wokół biura sprzedaży mieszkań przy ul. Fabrycznej 5.

Organizator warsztatów, deweloper Eko Park, przygotował dla wszystkich uczestników zestaw artystyczny do malowania oraz słodkie upominki. Zajęcia poprowadziła animatorka i instruktorka warsztatów plastycznych – Emilia Zubel.

Świąteczna, radosna atmosfera udzieliła się wszystkim dzieciom, które z przejęciem dekorowały bombki. Bardzo motywujące dla nich okazało się to, że ich prace zawisną w miejscu publicznym, dostępnym dla szerokiego grona odbiorców. Dla tych małych artystów jest to pierwsza, profesjonalna wystawa ich prac i ogromny powód do dumy –mówi Emilia Zubel – Cieszymy się, że w zajęciach udział wzięli również rodzice. Jest to powrót do atmosfery zimowych wieczorów, kiedy ozdoby choinkowe tworzono własnoręcznie, oczekując na pierwszą gwiazdkę.

Zajęcia, organizowane w ramach Akademii, wpisują się w ideę osiedla Art City – pierwszej na mapie Krakowa inwestycji, podkreślającej artystyczną atmosferę miasta i jego dorobek kulturalny.

Skontaktuj
się z nami


Wszelkie prawa zastrzeżone przez

Osiedle Art City w Krakowie
www.ekopark.pl